Truhlářství Javůrek

K Lípě 106
Praha 5 - Holyně
154 00


+420 602 807 139
truhlarstvi.javurek@email.cz
truhlarstvi-javurek.cz

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně vyrábíme na míru, podle přání a návrhu zákazníka. K volbě materiálu a barevné kombinace Vám nabízíme využití mnoha vzorníků, které si u nás můžete prohlédnout. Samozřejmostí jsou i vestavěné skříně do podkroví se šíkmými stěnami.

Dveře vestavěných skříní lze vyrobit jako klasické dveře otevírající se do prostoru, či pojízdné do stran, které lze využít při nedostatku místa v místnostech. Výplň posuvných dveří lze provést ze stejného matariálu jako je skřín, z mléčného skla, či zrcadla. Samozřejmostí je i kombinace materálů na jedné skříni.

Panty a úchyty dodáváme od renomovaných a kvalitních firem BLUM a HETTICH. Kování na posuvné dveře od firem TERNO, SERVOLL, JOKER a SOGAL.

Galerie

Klinutím na obrázek se otevře nové okno s obrázkem v plné velikost. Po kliknutí na obrázek v novém okně se okno automaticky zavře.

Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně Vestavěné skříně
COPYRIGHT 2012 © TRUHLÁŘSTVÍ JAVŮREK