Truhlářství Javůrek

K Lípě 106
Praha 5 - Holyně
154 00


+420 602 807 139
truhlarstvi.javurek@email.cz
truhlarstvi-javurek.cz

Nábytek na míru

Nábytek vyrábíme na míru, podle přání a návrhu zákazníka. K volbě materiálu a barevné kombinace Vám nabízíme využití mnoha vzorníků, které si u nás můžete prohlédnout.

Kvalitu Vám zajistí komponenty (panty, kování, úchytky, atd.) od renomovaných firem jako jsou BLUM, HETICH a další. Nejčastějšími materiály pro výrobu nábytku jsou lamina (LTD) s různými barevnými odstíny a dekory, dřevotřískové dýhované desky (DTD) odýhované různými druhy dýh (buk, dub, jasan, atd.) a dále také masiv (buk, dub, borovice, smrk, atd.).

Vyrobíme pro Vás jakýkoliv nábytek, ať už se jedná o malou poličku či vybavení kompletní ložnice.

Nábytek lze kombinovat s hliníkovými dolňky osazené např. mléčným sklem. Tyto doplňky se nejvíce používají na otevírací a posuvná dvířka.

Galerie

Klinutím na obrázek se otevře nové okno s obrázkem v plné velikost. Po kliknutí na obrázek v novém okně se okno automaticky zavře.

Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek Nábytek
COPYRIGHT 2012 © TRUHLÁŘSTVÍ JAVŮREK