Truhlářství Javůrek

K Lípě 106
Praha 5 - Holyně
154 00


+420 602 807 139
truhlarstvi.javurek@email.cz
truhlarstvi-javurek.cz

Kuchyně

Kuchyně je brána jako samostatná místnost, kde člověk tráví každý den spoustu času. Proto by měl být brán velký zřetel na rozmístění prvků kuchyně, ale také na jejich kvalitu. Kvalitu Vám zajistí komponenty od renomovaných firem jako jsou BLUM, HETICH, KRONOSPAN a další.

Kuchyně vyrábíme na míru, podle přání a návrhu zákazníka. K volbě materiálu a barevné kombinace Vám nabízíme využití mnoha vzorníků, které si u nás můžete prohlédnout. Vzorníky obsahují vzorky lamina (LTD), pracovních desek a profilovaných dvířek v různém barevném provedení. Dále je možnost vybavit Vaší kuchyň různými doplňky jako jsou různé drátěné programy, barové programy, atd. Rádi s Vámi prokonzultujeme výběr materiálů a komponentů.

Dvířka skříněk a šuplíků je možné zhotovit z lamina s lisovaným profilem od firem HARTMAN či GRENA nebo také z masivu a to z materiálů dub, buk, smrk, borovice či olše. V případě masivních dvířek je potřeba povrchové úpravy. Povrchová úprava lakem se skládá ze dvou vrstev (základ a vrch), možností je i masivní dvířka přimořit do jakéhokiliv odstínu. Lakování provádíme kvalitnímy laky a mořidly od firmy MILESI.

Galerie

Klinutím na obrázek se otevře nové okno s obrázkem v plné velikost. Po kliknutí na obrázek v novém okně se okno automaticky zavře.

Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně Kuchyně
COPYRIGHT 2012 © TRUHLÁŘSTVÍ JAVŮREK